Eko-Okullara Hoşgeldiniz

Eko-Okullar Nedir ?

Eko-Okullar Programı, okul öncesi ile ilk ve orta okullarda çevre bilinci, çevre yönetimi ve sürdürülebilir kalkınma eğitimi vermek için uygulanan bir programdır. Katılımcı yaklaşımıyla okullardaki öğrenciler hem çevresel konularda bilgi edinirler, hem de ailelerini, yerel yönetimleri ve sivil toplum kuruluşlarını (STK) çevresel konularda bilinçlendirmede etkin rol alırlar.

Üye Girişi (Mevcut Üyeler İçin)

Şifrenizi mi unuttunuz ?

Üye değil misiniz?

Siz de okulunuzu internet sitemize üye yaparak Eko-Okullar Programı'na dahil edebilir, okulunuz için Yeşil Bayrak almaya hak kazanabilirsiniz.

Üye olmak için tıklayınız


Banka Hesap Numaramız

 

Vakfımızın amaçlarını daha etkin yerine getirebilmek için, 09.12.2016 tarihinde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul’da, merkez adresi Mutlukent Mahallesi 2026. Sok. No:3 Beysukent Çankaya/ANKARA olacak şekilde bir iktisadi işletme açılmasına ve unvanının TÜRKİYE ÇEVRE EĞİTİM VAKFI İKTİSADİ İŞLETMESİ olmasına karar verilmiştir.
 
Söz konusu karara istinaden, TÜRKİYE ÇEVRE EĞİTİM VAKFI (TÜRÇEV) İktisadi İşletmesi 06.01.2017 tarihi itibariyle kurulmuş olup, kuruluşu 11.01.2017 tarihli Ticaret Sicil Gazetesi’nde yayımlanarak faaliyete geçmiştir. Bu sebeple, söz  konusu tarih itibariyle, katkı payları ödemelerinin TÜRÇEV İktisadi İşletmesi adına açılan ve aşağıda IBAN numaraları belirtilen hesap numaralarına yapılması gerekmektedir.
 
Saygılarımızla bilgilerinize sunarız.
 
 
Türkiye Çevre Eğitim Vakfı İktisadi İşletmesi
 
AKBANK Çayyolu Şubesi
 
IBAN TL : TR20 0004 6012 1588 8000 2070 41

Vergi Dairesi / Vergi Numarası : Doğanbey Vergi Dairesi / 879 066 5874 
 
 
Önemli Not1: Katkı payı ücreti veya ekstra talep edilen Yeşil Bayrak ücreti yatırılırken banka dekontuna, mutlaka, adına ücret yatırılan okulun ismi ve fatura bilgilerinin (fatura ünvanı, fatura adresi, vergi dairesi, vergi numarası) yazdırılması gerekmektedir. 
 
Önemli Not2: Akbank ile yapılan anlaşmaya göre; Eko-Okullar Programı katılım payı ödenmesi sürecinde söz konusu bankanın internet/şube ya da atm'si aracılığı ile  yapılan ödemelerde, okullarımızdan, masraf, komisyon vb. herhangi bir ek ödeme alınmayacağı karara bağlanmıştır. Anlaşma sadece Akbank ile yapılmış olup bu durum diğer bankalar için geçerli değildir. Okullarımız diğer bankalardan ödeme yapmayı tercih ederlerse masraf ve komisyonunun katılım payından kesilmemesi, Türkiye Çevre Eğitim Vakfı hesabına geçecek katılım payı miktarının 1.400.00 TL olması gerekmektedir. Aksi yönde yatırılan katkı payları eksik olarak nitelendirilecek ve okula iade edilecektir.